0 - Pozycje dla mistrzów - :: MIďż˝O�� I SEKS ::
Strona glwna serwisu o milosci
 Strona główna
 Forum dyskusji
 Linki www

 Logo,Dzwonki,Tapety

 Miłość jak narkotyk
 Co nam daje seks?
 Seksualna premiera
 Gra wstępna
 Masa erotyczny
 Sposoby pobudzania
 Orgazm
 Strefy kobiety
 Strefy mężczyzny
 Pozycje
 Seks analny
 Kochać inaczej
 Zapach miołości
 Antykoncepcja
 Afrodyzjaki
 Sowniczek
 Lektura erotyczna
 Choroby  weneryczne
 Fantazje erotyczne
 Pomocnicy erosa
 Zaburzenia seksualne
 Galeria erotyczna
 

Pozycje dla mistrzów


Pochyłe drzewo


Partnerzy, zwróceni twarzami do siebie, klęczą w miłosnym splocie. Mężczyzna wchodzi w kobietę, po czym - podtrzymując dłońmi jej pośladki i plecy - pochyla się nad nią. Kobieta jednnym ramieniem opiera się o podłogę lub łóżko, drugim czule obejmuje mężczyznę. W tek konstelacji wyjątkowo silnie pobudzana jest łechtaczka, co w połączeniu z głęboką penetracją pochwy dostarcza kobiecie niezwykle silnych wrażeń. Kochankowie są bardzo blisko siebie, ich ciała stykają się niemal każdym milimetrem. Mogą się więc namiętnie całować i czule ze sobą rozmawiać.

Rozkoszne przeciąganie


Mężczyzna kładzie się na plecach, odwrócona tyłem kobieta klęka nad nim, po czym zniża biodra i wprowadza do pochwy napięty członek. Następnie odchyla się do tyłu i kładzie na partnerze. W takiej pozycji kochanka w pełni poddaje się pieszczotom mężczyzny, który może gładzić jej piersi, całować kark, pobudzać okolice łonowe i łechtaczkę. Konstelacja szczególnie polecana kobietom, które dochodzą do orgazmu przez jednoczesne stymulowaniue łechtaczki i pochwy. Podczas zbliżenia kochankowie nie widzą twarzy, mogą więc całkowicie oddawać się marzeniom erotycznym.

Węzeł


Kochankowie, rozgrzani bliskością, trwają w miłosnym zespoleniu. Mężczyzna wkłada nogę między uniesione uda kobiety i wprowadza członek do pochwy. Oboje mogą długo i namiętnie sie pieścić: tulić, całować, gładzić. Podczas penetracji łono kobiety jest bez przerwy dotykane. Mocne bodźce odbiera także łechtaczka, a głębokie pchnięcia pobudzają przednią ścianę pochwy i punkt G. Mężczyzna, wprowadzając członek pod innym kątem niż w pozostałych pozycjach, przeżywa nietypowe i bardzo intensywne doznania. Gdy kobieta ściśnie uda, dodatkowo spotęguje jego rozkosz.

Namiętny wąż


Gdy kobieta jest szczupła i wygimnastykowana, do tej pozycji partnerzy mogą łatwo przejść z pozycji "na jeźdźca". Wystarczy, by się odchyliła tak, żeby jej głowa znalazła się między nogami mężczyzny, a ręcę na jego stopach. Powinna to jednak robić stopniowo i bardzo wolno, bo w przeciwnym razie penis wysunie się z jej łona. W tej konstelacji kobieta doznaje przyjemnej i nietypowej stymulacji przedniej ściany pochwy. Mimo że ruchy kochanków są ograniczone, ona może lekko unosić biodra, a on pieścić łechtaczkę i wewnętrzne strony ud. Mężczyzna dozna szczególnej rozkoszy, jeśli kobieta będzie miarowo zaciskała mięśnie krocza.

Warkocz


Układając się wygodnie na plecach, kobieta szeroko rozstawia uda. Mężczyzna kładzie się na brzuchu, z głową zwróconą w przeciwnym kierunku. On opiera się na łokciach i kolanach. On opiera się na łokciach i kolanach, ona zakłada nogi na plecach partnera. Kobieta pięści odbyt, jądra i pośladki ukochanego, on odwzajemnia się, dotykając członkiem warg sromowych i łechtaczki. Po takich pieszczotach, gdy oboje są bardzo rozgrzani, mężczyzna może dokonywać niezbyt głębokich penetracji. Mimo że kochankowie nie tulą się do siebie, kobieta doświadcza fascynujących doznań. Podczas zbliżenia stymulowane są bowiem obszary pochwy, których nie można pobudzić w innych pozycjach.

Taczka


Leżąc na wznak, kobieta oplata nogami tułów klęczącego przed nią partnera. Gdy delikatnymi pieszczotami obydwoje się podniecą, mężczyzna wprowadza penis w tunel rozkoszy. To kochanek decyduje o sile pchnięć i tempie penetracji. Dominując nad kobietą, może rozkoszować się jej widokiem, pieścić piersi, brzuch i łechtaczkę. Kochanka nie musi bezwolnie poddawać się męskiej sile. MOże stać się wyrafinowaną kusicielką, prowokując słowami, gestem, wyrazem twarzy. Konstelacja pozwala mężczyźnie patrzeć na zespolone okolice płciowe obojga partnerów co działa na niego pobudzająco.
pochyłe drzewo
rozkoszne przeciąganie
węzeł
namiętny wąż
warkocz
taczka


Powrót do pozycji
:: MI�O�� I SEKS :::