0 - Pozycje stojące - :: MIďż˝O�� I SEKS ::
Strona glwna serwisu o milosci
 Strona główna
 Forum dyskusji
 Linki www

 Logo,Dzwonki,Tapety

 Miłość jak narkotyk
 Co nam daje seks?
 Seksualna premiera
 Gra wstępna
 Masa erotyczny
 Sposoby pobudzania
 Orgazm
 Strefy kobiety
 Strefy mężczyzny
 Pozycje
 Seks analny
 Kochać inaczej
 Zapach miołości
 Antykoncepcja
 Afrodyzjaki
 Sowniczek
 Lektura erotyczna
 Choroby  weneryczne
 Fantazje erotyczne
 Pomocnicy erosa
 Zaburzenia seksualne
 Galeria erotyczna
 

Pozycje stojące


Największym walorem układów stojących jest ich oryginalność. Wprowadzenie członka do pochwy jest jednak trudne, szczególnie jeżeli kobieta jest znacznie niższa od partnera.

Stojąca podstawowa


Jest to najprostsza pozycja stojąca, często stosowana, gdy para nie chce angażowac się we wstępną grę miłosną. By zapobiec wysuwaniu się członak z pochwy, powinnaś trzymać uda ściśnięte. Jeżeli mężczyzna chce wykonywać energiczne, silne ruchy członkiem, powinnać plecami oprzeć się o ścianę. W tej pozycji partnerzy powinni byc róznego wzrostu, jeżeli tak nie jest, partner niższy stoi na stołeczku. Aktywność w tej pozycji tylko po stronie mężczyzny.

Spirala

Doskonała pozycja do tzw. szybkiego seksu. Mężczyzna podnosi kobietę i wchodzi w nią. Ona obejmuje ukochanego ramionami, udami ściskając jego biodra. To pogłębia poczucie bliskości. Wymaga napięcia mięśni, a to nasila podniecenie. Do odbycie stosunku w tej pozycji, jest potrzebna duża zręczność i siła fizyczna i dlatego najczęściej jest to tylko chwilowy wariant pozycji stojącej podstawowej. Partnerowi będzie ławiej jeśli dłońmi będzie podtrzymywał Cię za pośladki.

Ekscytujące pochylenie
Wygodna technika, nawet gdy oboje mają problemy z nadwagą. Ona chwyta go w pasie lub opiera się dłońmi o ścianę. On podtrzymuje ją w biodrach i jest stroną aktywną. Jego delikatne ruchy lub gorące pchnięcia trafiją na punkt G. Pozycja lubiana przez panów, bo daje im poczucie dominacji.podstawowa
spirala
ekscytujące pochylenie


Powrót do pozycji
:: MI�O�� I SEKS :::