0 - Pozycje siedzące - :: MIďż˝O�� I SEKS ::
Strona glwna serwisu o milosci
 Strona główna
 Forum dyskusji
 Linki www

 Logo,Dzwonki,Tapety

 Miłość jak narkotyk
 Co nam daje seks?
 Seksualna premiera
 Gra wstępna
 Masa erotyczny
 Sposoby pobudzania
 Orgazm
 Strefy kobiety
 Strefy mężczyzny
 Pozycje
 Seks analny
 Kochać inaczej
 Zapach miołości
 Antykoncepcja
 Afrodyzjaki
 Sowniczek
 Lektura erotyczna
 Choroby  weneryczne
 Fantazje erotyczne
 Pomocnicy erosa
 Zaburzenia seksualne
 Galeria erotyczna
 

Pozycje siedzące


Chociaż pozycje siedzące ograniczają możliwość ruchu to wiele par uważa je za bardzo podniecające, częściowo dlatego, że dają partnerom poczucie niezwykłej bliskości.

Wznoszenie i opadanie


Siedząc na kochanku i opierając się dłońmi i stopami o podłoże, kobieta decyduje o szybkości i intensywności zbliżenia. On, mając podparte plecy, może oddać się pieszczotom piersi lub pomóc kochance lekko unosząc albo kołysząc jej biodra. Silne w tym ustawieniu pobudzenie przedniej ściany pochwy dostarcza jej niezwykle ekscytujących doznań.

Pozycja siedząca przedniaPozycje siedzące, w których partnerzy zwróceni są do siebie twarzami, są bardzo podniecające psychicznie i mają walor dużej oryginalności, chociaż ograniczają swobodę ruchów. Jednak mężczyzna odchylając się mocno do tyłu i podpierając rękoma może wykonywać ruchy członkiem, a przynajmniej w tej pozycji ułatwi Tobie poruszanie się w górę i w dół po osi członka.

Przy użyciu krzesła

Krzesło daje Twojemu partnerowi oparcie, dzięki czemu może tulić i pieścić twoje ciało. W tej pozycji partnerzy są bardzo blisko siebie, ale ich ruchy są ograniczone do minimum. Kobieta siedzi na kolanach mężczyzny, odwrócoan do niego plecami. Z męskością w sobie, rytmicznie unosi się i opada albo wykonuje biodrami kółeczka, wzmagając w ten sposób podniecenie obojga. On pomaga jej, podtrzymując za uda. W tej kocfiguracji spełnienie może poprzedzić fasczynująca gra miłosna. Kochanek całuje ramiona i kark kobiety, może także pieścić dłońmi jej ramiona, piersi, brzuch, wzgórek łonowy i wnętrza ud. Może doprowadzić partnerkę do ekstazy jeszcze przed rozpoczęciem właściwego stosunku. Kobieta przejmuje inicjatywę w końcowym etopie. Oparta na dłoniach, nadaje tempa i rytm miłosnym pchnięciom, decydując, kiedy partner dopiebnie do mety.

Odsłonięta tajemnica


Kobieta siedzi tyłem na zgiętych udach mężczyzny. To ona, unosząc i opuszczając biodra, decyduje o głębokości penetracji. Kochanek ma dostęp do jej łechtaczki, może pieścić ją lekko albo intensywniej. Ma czas, by odkryć wszystkie tajemnice tej części ciała. Pozycja ta wywodzi się z hinduizmu, służy przedłożeniu erotycznego zjednoczenia partnerów. Ruchy muszą być wolne i przerywane. Partnerzy, zwarci w uścisku, celebrują każdy dotyk, każde drgnienie ciała.

wznoszenie i opadanie
siedząca przednia
przy użyciu krzesła
odsłonięta tajemnica


Powrót do pozycji

:: MI�O�� I SEKS :::