0 - Kobieta na mężczyźnie - :: MIďż˝O�� I SEKS ::
Strona glwna serwisu o milosci
 Strona główna
 Forum dyskusji
 Linki www

 Logo,Dzwonki,Tapety

 Miłość jak narkotyk
 Co nam daje seks?
 Seksualna premiera
 Gra wstępna
 Masa erotyczny
 Sposoby pobudzania
 Orgazm
 Strefy kobiety
 Strefy mężczyzny
 Pozycje
 Seks analny
 Kochać inaczej
 Zapach miołości
 Antykoncepcja
 Afrodyzjaki
 Sowniczek
 Lektura erotyczna
 Choroby  weneryczne
 Fantazje erotyczne
 Pomocnicy erosa
 Zaburzenia seksualne
 Galeria erotyczna
 

Kobieta na mężczyźnie


Wielu parom pozycje, w których kobieta znajduje się na mężczyźnie, dostarczają szczególnie wiele przyjemności. Takie układy pozwalają Tobie odgrywać aktywną rolę w akcie miłosnym, umożliwiają ci kontrolowanie zarówno głębokości wprowadzania członka do pochwy jak i tempa poruszania się prącia w pochwie. Pozycje takie są również korzystniejsze, gdy jesteś w ciąży lub gdy Twój partner jest znacznie od ciebie tęższy.

Pozycja na jeźdźca


Bardzo podniecająca technika - kobieta siada na biodrach ukochanego i poruszając się w różnym rytmie, kontroluje miłosny taniec. On, leżąc na plecach, rozkoszuje się widokiem jej odsłoniętego ciała i obserwuje wyraz uniesienia na twarzy. Kochankowie mają wolne ręce, mogą więc głaskać się wzajemnie i pieścić. W trakcie stosunku kobieta może wkładać penis do pchwy tak, jak lubi i ruszać biodrami jak podczas jazdy konnej - w różnym rytmie.

Rytm i fantazja


On leży na plecach ze złączonymi nogami. Ona siada na brzuchu mężczyzny, opierając się dłońmi o jego ramina, a stopami o łóżko. W tej pozycji kochanek ma dostęp do całego ciała kobiety, pieści plecy, brzuch, piersi. Ale to partnerka decyduje o natężeniu rozkoszy i wybiera tempo miłosnej gry. Ruchami bioder może zmieniać głębokość i kąt penetracji. W tej pozycji zarówno penetracja, jak drażnienie członka nie są szczególnie silne i dlatego łatwiej mężczyźnie kontrolować i opóźnić wytrysk nasienia.

Jak magnesy


Partnerka kładzie się na mężczyźnie przodem, unosi się na rękach i przesuwa zgięte w kolanach nogi ku przodowi.Wprwadza członek do pochwy, a potem przesuwa się raz w górę, raz w dół. Odsłaniając powoli piersi prowokuje kochanka do pieszczot.

Miłosny splot


Jest to odwrócona pozycja klasyczna. Kobieta ze złączonymi nogami kładzie się na partnerze i obejmuje za szyję. Poruszając biodrami, wznosi się i opada na wzwiedzionej męskości, drażniąc ją raz na całej długości, raz tylko w okolicach wrażliwej główki i wędzidełka. Wtulana w ukochanego, wymienia z nim pieszczoty i intymne zwierzenia. Układ ten daje partnerom duże poczucie bliskości i zespolenia.

na jeźdźca
rytm i fantazja
jak magnesy
miłosny splot


Powrót do pozycji

:: MI�O�� I SEKS :::