0 - Mężczyzna na kobiecie - :: MIďż˝O�� I SEKS ::
Strona glwna serwisu o milosci
 Strona główna
 Forum dyskusji
 Linki www

 Logo,Dzwonki,Tapety

 Miłość jak narkotyk
 Co nam daje seks?
 Seksualna premiera
 Gra wstępna
 Masa erotyczny
 Sposoby pobudzania
 Orgazm
 Strefy kobiety
 Strefy mężczyzny
 Pozycje
 Seks analny
 Kochać inaczej
 Zapach miołości
 Antykoncepcja
 Afrodyzjaki
 Sowniczek
 Lektura erotyczna
 Choroby  weneryczne
 Fantazje erotyczne
 Pomocnicy erosa
 Zaburzenia seksualne
 Galeria erotyczna
 

Mężczyzna na kobiecie


Pozycje, w których mężczyzna znajduje się na kobiecie, a szczególnie pozycje leżąca stereotypowa, w której mężczyzna leży między lekko rozsuniętymi udami kobiety, należą do najpowszechniejszej grupy pozycji. Takie układy pozwalają mężczyźnie niemal całkowicie kontrolować przebieg stosunku, ale bardzo ograniczają możliwość wykonywania ruchów przez kobietę.

Głęboka penetracja


Układ ten umożliwia pełną intymną bliskość, wymianę pocałunków. Pozycja ta umożliwia wprowadzenie członka głęboko, jest korzystna wtdy, gdy członek partnera jest raczej krótki. Kochanie się za pierszym razem nie powinno być zbyt mocne ani za głębokie. Ruchy muszą być jednak zdecydowane. Przy tej technice przyjemnie pobudzana jest cała pochwa.

Elektryzujące pchnięcia


W pozycji tej kobieta leży na łóżku, a partner stoi lub klęczy. Unosząc ku górze biodro kobiety, partner może zmieniać nachylenie członka w pochwie. Mężczyzna, podpierająca się na rękach, ustawiony jest pod takim kątem, że podczas zbliżenia przyjemnie drażnie wzgórek łonowy oraz stymuluje penisem łechtaczkę.

Inicjacja


Partnerka leży na wznak, z szeroko rozłożonymi nogami i poduszką pod pośladkami. Dzięki temu członek wchodzi głęboko do pochwy, mężczyzna ma możliwość kontrolowania przebiegu stosunku i momentu osiągnai orgazmu. Idealne konstelacja dla kobiet mających pierwszy stosunek. Lekko uniesione na poduszce biodra napinają błonę dziewiczą

W rozkosznym uścisku


Kolejny wariant poprzedniej pozycji. Kobieta leżąc na plecach, zgina nogi w kolanach i obejmuje nimi biodra kochanka. Może poruszać delikatnie biodrami i silnie przylegać partnera udami. Penetracja będzie głęboka a najbardziej pobudzane - dolna ściana oraz sklepienie pochwy.

Napięty łuk


Ona leży na plecach z rozchylonymi nogami i wygina biodra w stronę mężczyzny. On, pochylony do przodu, wchodzi w partnerkę, unosząc od dołu jej pośladki, a następnie rytmicznie je opuszcza i znowu unosi. Układ niezwykle podniecający dla mężczyzny, który lubi dominować i ..patrzeć. Kobieta prężącym się ciałem, energicznymi ruchami bioder ma możliwość zmieniać kąt penetracji, co u obojga zwiększa intensywność doznań.

Maksymalna bliskość


Układ ten obojgu da pełnię satysfakcji jeśli partnerka uniesie nogi maksymalnie wysoko i oprze je na ramionach mężczyzny. Penis wtedy z łatwością w nią wniknie. Kochanek, podpierając się rękami, decyduje o szybkości ruchów. By dodatkowo wzmocnić oboólne doznanie, kobieta powinna starać się przyciągnąć kolana do piersi.

głęboka penetracja
elektryzujące pchnięcia
inicjacja
w rozkosznym uścisku
napięty łuk
maksymalna bliskość

Powrót do pozycji

:: MI�O�� I SEKS :::