0 - Książki, które warto znać - :: MIďż˝O�� I SEKS ::
Strona glwna serwisu o milosci
 Strona główna
 Forum dyskusji
 Linki www

 Logo,Dzwonki,Tapety

 Miłość jak narkotyk
 Co nam daje seks?
 Seksualna premiera
 Gra wstępna
 Masa erotyczny
 Sposoby pobudzania
 Orgazm
 Strefy kobiety
 Strefy mężczyzny
 Pozycje
 Seks analny
 Kochać inaczej
 Zapach miołości
 Antykoncepcja
 Afrodyzjaki
 Sowniczek
 Lektura erotyczna
 Choroby  weneryczne
 Fantazje erotyczne
 Pomocnicy erosa
 Zaburzenia seksualne
 Galeria erotyczna
 

Książki, które warto znać


MASAŻ PARTNERSKI

Christine Unseld-Baumanns

Autorka proponuje odkrywczą podróż - podróż dla dwojga. Pozwól swojemu partnerowi na wspólną wędrówkę po waszcyh ciałach, dającą silne i przyjemne doznania. W czasach wiecznego pośpiechu, oddalania się od bliskich warto przyjąć propozycje autorki, tym bardziej że opisywany przez nią masaż nie wymaga specjalnych kwalifikacji.

SEKS. GRY I ZABAWY

Anne Hooper

Im więcej pomysłów przychodzi nam do głowy w łóżku, tym lepiej. Fantazyjny seks sprawia więcej radości i nigdy nie nudzi. Nie każdy z nas ma czas i ochotę wymyślać zmysłowe gry dla siebie i partnera. Poradnik zawiera barwne fotografie i wiele fascynujących pomysłów na urozmaicenie życia seksualnego.

MIŁOŚĆ EROTYCZNA PORADNIK DLA KOBIET
MIŁOŚC EROTYCZNA PORADNIK DLA MĘŻCZYZN

Maurice Yaffe-Elizabeth Fenwick

Autorzy mają wyjątkowe kwalifikacje do kompententego poradnictwa w tej delikatnej sferze życia prywatnego. Niniejsza książka dotyczy bogatej i zróżnicowanej sfery życia seksualnego, główny akcent położony jest jednak na problemy i kłopoty z nim związane oraz na sposoby ich rozwiązywania. Szczególnie polecam !

KSIĄZKI Z SERII - MARSJANIE I WENUSJANKI

John Gray

Wszystkie wydania ksiązki Johna Graya okazały się bestsellerami:
"Mężczyźni są z Marsa, kobiety z Wenus"
"Marsjanie i Wenusjanki w sypialni"
"Marsjanie i Wenusjanki zawsze razem"
"Zakochani Marsjanie i Wenusjanki"
"Marsjanie i Wenusjanki. 365 sposobów na ożywienie miłości"
"Marsjanie i Wenusjanki na randce".
"Marsjanie i Wenusjanki rozpoczynają życie od nowa".

SEKS PARTNERSKI
SEKS DOJRZAŁY

Zbigniew Lew-Starowicz

Publikacja ta poświęcona jest partnerstwu w kształtowaniu więzi erotycznej. Kobieta i mężczyzna wkraczają w związek z całym dziedzictwem swej przeszłości. Życie erotyczne dwojga ludzi może dać tyle głębokich przeżyć i radości, że warto walczyć o jego piękno i głębię. "Seks dojrzały" jest kontynuacją "Seksu partnerskiego". Publikacja przeznaczona jest dla czytelników w wieku dojrzałym. Oczywiście, chodzi nie tylko o dojrzałość w sensie fizycznym, ale i psychicznym. Przebyte doświadczenia pozwalają im bardziej dojrzale spojrzeć na miłość i seks.

CZŁOWIEK NA CAŁE ŻYCIE

Zuzanna Celmer

Człowiek na całe życie - tak właśnie myślimy o kimś, z kim pragniemy związać swoje losy i chociaż doświadczenie innych poucza, że praktyka małżeńskiej codzienności nie zawsze spełnia pokładane w drugim człowieku nadzieje, prawie każda młoda para na takiej właśnie nadziei buduje wyobrażenia o wspólnej przyszłości. Rzeczywistość nie zawsze potwierdza te optymistyczne przewidywania. Zarówno badania statystyczne, jak i indywidualne doświadczenia wskazują, że większość małżonków przeżywa głębokie rozczarowanie do swego związku już w pierwszych miesiącach po ślubie. Kiedy zastanawiamy się, czy wybrany przez nas człowiek będzie dobrym partnerem na całe życie, warto także przyjrzeć się uważnie sobie i zastanowić się, jakimi my sami będziemy partnerami na życie. Szczególnie gorącą polecam!

MAŁŻEŃSTWO DOSKONAŁE

Van de Velde

Nasławniejszy w świecie podręcznik sztuki kochania - jest tłumaczonym na niemal wszystkie języki świata pozwala zgłębić tajemnicę - na czym polega doskonałość we dwoje. Książka ta uczy bowiem nie tylko technicznych możliwości odbywania stosunków płciowych w różnych pozycjach, ale przede wszystkim wyzwala ludzi z ograniczonego typu myślenia oraz z kompleksów, poczucia winy i lęków, które doprowadzały do rozwoju nerwic i do dysharmonii seksualnej w małżeństwie.

SEKS W ŻYCIU KOBIETY

Susan Quilliam

Pierwsza, bogato ilustrowana publikacja seksualna o kobietach i dla kobiet, "Seks w życiu kobiety" rozpatruje wszelkie aspekty kobiecej płciowości. Od kołyski aż po jesień życia, każda z nas pozostaje istotą seksualną. Pięknie ilustrowana, bardzo dokładne rysunki, gorąco polecam dziewczynom oraz kobietom.

Niektóre artykuły w/w książek były pomocny przy tworzeniu tej strony.
dalej
:: MI�O�� I SEKS :::