0 - Fascynujący zapach miłości - :: MIďż˝O�� I SEKS ::
Strona glwna serwisu o milosci
 Strona główna
 Forum dyskusji
 Linki www

 Logo,Dzwonki,Tapety

 Miłość jak narkotyk
 Co nam daje seks?
 Seksualna premiera
 Gra wstępna
 Masa erotyczny
 Sposoby pobudzania
 Orgazm
 Strefy kobiety
 Strefy mężczyzny
 Pozycje
 Seks analny
 Kochać inaczej
 Zapach miołości
 Antykoncepcja
 Afrodyzjaki
 Sowniczek
 Lektura erotyczna
 Choroby  weneryczne
 Fantazje erotyczne
 Pomocnicy erosa
 Zaburzenia seksualne
 Galeria erotyczna
 

Fascynujący zapach miłości

Doświadczeni kochankowie wiedzą, że woń ciała może ekscytować, ale może także zniechęcić partnera. Dlatego miłosne zabawy poprzedzają kąpielą lub prysznicem

Nawet najbardzie namiętny pocałunek zostawia niemiłe odczucie, gdy mężczyzna ma brzydko pachnący oddech. Nawet najdroższe perfumy nie będą podniecały, gdy kobieta zapomniała o porannej czy wieczornej toalecie. Codzienne mycie całego cial powinno być nawykiem, ale szczególnie powinniśmy dbać o czystość, gdy idziemy do łóżka.

Kobieta pachnąca czystością

Miła woń kobiecego ciała wzbudza pożądanie. Płyn, który wydziela się z pochwy w trakcie podniecenia, jest dla partnera wyraźnym sygnałem, że kochance jest dobrze. Pamiętajmy jednak, że wydzielina ta ma intensywny zapach, który podnieca mężczyznę tylko wtedy, gdy jesteśmy umyte. Dlatego przed stosunkiem kobieta powinna dokładnie umyć swoje narządy płciowe, robiąc to zawsze delikatnymi ruchami z góry na dół - czyli od sromu do odbytnicy. Delikatny masaż stóp jest dla kobiety bardzo przyjemny, dlatego aby kochanek pieścił je z przyjemnością, powinny czyć czyste, a paznokcie przycięte i polakierowne. Szczególnie wrażliwe na dotyk są wszelkie zagłębienia. Skóra pod pachami stanie się doskonałym miejscem pieszczot, gdy wcześniej usuniemy rosnące tam włosy.

Mężczyzna prosto z wody

Na ogół panowie uważają, że o higienę intymną powinny dbać tylko kobiety. To bzdura. Dokładne mycie członka jest czynnością niezbędną, ponieważ pod napletkiem gromadzą się bakterie, które podczas stosunku przenoszone są do pochwy. Ponieważ męski członek jest schowany pod fałdą skóry, aby go dobrze umyć, trzeba ją najpierw zsunąć. Jeśli mężczyzna pragnie, by kochanka pieściła go wszędzie, powinien dokładnie umyć krocze i odbyt. Wyjątkowo starannie powinien myć skórę pod pachami i użyć antyperspirantów, gdyż pod wpływem podniecenia woń męskiego potu gwałtownie się zmienia i staje się ostrzejsza.

Mokry seks podnieca

Ciepła woda pobudza krążenie, zwiększa apetyt na seks..i powiększa narządy płciowe. Woda masuje ciała kochanków i łagodnie drażni strefy erogenne na skórze. Krople wody lśniące na piersiach są podniecającym widokiem dla kochanka, a biała, miękka piana pobudza zmysły i sprawia, że kobieta odczuwa potrzebę dotykania. Namydlone, śliskie ciała pozwalają partnerom na bardziej wyrafinowane pieszczoty.

dalej

:: MI�O�� I SEKS :::