Strona glówna serwisu o milosci
omilosci.pogodzinach.net Strona Główna omilosci.pogodzinach.net

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Poprzedni temat «» Następny temat
Jaki jest sekret dobrej minety?
Autor Wiadomość
Go??
[Usunięty]

Wysłany: 25-07-05, 20:04   Jaki jest sekret dobrej minety?

Jeszcze tego nie robiłem, ale chciałbym to zrobić swojej dziewczynie i nie do konća wiem jak. Bardziej mam drażnić językiem wargi czy łechtaczke czy jak to jest? Bardzo prosze o pomoc

Go??
[Usunięty]

Wysłany: 03-08-05, 23:10   Re: Jaki jest sekret dobrej minety?

Hello! To swietnie z twojej strony, ze o tym pomyslales, kobiety to uwielbiaja (wiem, bo jestem kobieta), no chyba ze sie wstydza. Rada pierwsza: jesli to bedzie twoj oralny debiut badz delikatny i wybadaj czy ona napewno ma na to ochote. Zabierz sie do tego powoli, zjedz zygzakiem na dol calujac ja i dotykajac po brzuchu, zanurz jezyk w pempek:), popiesc jej uda ze wszech stron, tak by wiedziala ze byc moze wydarzy sie cos czego jeszcze nie bylo... To poteguje podniecenie, pragnienie i skraca czas osiagania orgazmu - z twojej perspektywy jest to raczej korzystne:) Na poczatku muskaj ja delikatnie, nie zaczynaj zbyt gwaltownie - trzeba budowac napiecie. Potem pofantazjuj - calowanie, lizanie, dotykanie calej brzoskwinki jest generalnie podniecajace, ale jak wiadomo - od zarania ludzkosci - najbardzej czula jest lechtaczka, do ktorej latwo bedzie ci trafic. Jesli nie wiesz gdzie jest umiejscowiona powiem ci, ze raczej na gorze niz na dole. Kiedy poczujesz ze twoja dziewczyna (miejmy nadzieje ze twoja:)) zaczyna nerwowo wierzgac, dziwnie sapie, szarpie cie za wlosy - bynajmniej nie przerywaj, bo wszystko zaprzepascic. Przyspiesz nieco, przycisnij, poruszaj sie raczej jednostajnie, skup sie na lechtaczce, mozesz pougniatac jej uda, niech czuje twoje cialo gdzies pomiedzy nogami, badz cierpliwy i czekaj az zmiazdzy ci glowe:)co tam jeszcze... nie wydawaj okrzykow zdziwienia, nie komentuj jej trzeciorzednych cech plciowych, nie pluj, nie mlaskaj, uwazaj z zebami (gryz ale delikatnie) i baw sie dobrze. I nie uzasadniaj jej na wszystkie mozliwe sposoby pozniej, ze powinna zrobic ci tak samo!!! Gdyby wystapily jakies trudnosci np. zmeczenie jezyka - mozesz pomoc sobie palcami albo odzwiezyc usta silnie mietowa guma do zucia. To bardzo ciekawe. Najlepiej robic to po kapieli.

Go??
[Usunięty]

Wysłany: 18-08-05, 12:06   Re: Jaki jest sekret dobrej minety?

jak pieścisz jej guziczek zjeżdzaj co jakiś czas niżej. troche guziczek i cała reszta, troche guziczek i cała reszta... możesz też wkładać jęzorek do dziurki uwielbiam to. dużo mocniej odczuwa sie też pieszczoty jak wydobędziesz guziczek na wierzch tzn. :lol: naciągnij troszke jej ciałko po bokach i wtedy delikatnie pieść. :lol: :lol: :lol:

Vip 
Poczatkujacy

Wysłany: 25-04-06, 22:53   

prubuje to <ok>:D:D

niunieczka1985 
Piszacy
:)

Wysłany: 03-04-07, 00:44   

ja za to uwielbiam jak moj chlopak mi ssie najpierw jedna warke i potem druga i lekko ja ciganie to wtedy odplywam

Hammond 
Poczatkujacy

Wysłany: 28-10-07, 13:45   

a moja dziewczyna jest obojętna na całowanie jej malutkiej :( nie ma również orgazmu łechtaczkowego i w sumie te pieszczoty wcale jej nie kręcą. podczas stosunku jest ok i spełnienie osiąga. możliwe to czy ja sie źle do tego zabieram? pzdr

Kathie_Koja 
Zagladajacy

Wysłany: 28-10-07, 16:33   

... nie znam kobiety, która nie lubiłaby pieszczot oralnych...
nie wiem Hammond ile masz lat Ty i Twoja partnerka... ale wydaje mi sie że ona się.. krępuje..? widocznie dla niej oral sam w sobie jest krępujący, przełamać się musi i tyle..
generalnie WIĘKSZOŚĆ kobiet miewa orgazmy łechtaczkowe, niewielka ich część ma orgazm pochwowy... (bez stymulowania łechtaczki)...
temat orgazmu to temat każdego 'wieczorku panieńskiego'... :-)
poza tym...swoje lata mam, doświadczenie też..
więc wiem co piszę..

czasem lepiej powiedzieć partnerce, żeby nie udawała orgazmu..bo po co..?

Hammond 
Poczatkujacy

Wysłany: 29-10-07, 18:48   

lat mam 20
to że nie udaje orgazmów to jestem pewien, bo gdyby to robiła to udawałby częściej :], zresztą mądra dziewczynka z niej i zdaje sobie sprawe z tego ze takie udawanie nie miałoby najmniejszego sensu
zapewne ja coś źle robie, ale tyle różnych pożytecznych rzeczy wyciągnąłem z forum, że teraz powinno być lepiej
oby :neutral:

przyjemnosc 
Poczatkujacy

Wysłany: 06-11-07, 16:47   

Wolę jak partner pomaga sobie paluszkami, takie lizanie mi nie wystarcza, potrzebuje dodatkowych bodźców, muszę czuć, że mam coś w środku

Hammond 
Poczatkujacy

Wysłany: 09-11-07, 01:41   

wyczytałem ostatnio w jakiejś książce że co najmniej 85% kobiet osiąga orgazm łechtaczkowy, czy aby to nie przesada ??

Black 
Administrator

Wysłany: 09-11-07, 23:36   

nie.... nawet nie strasz!! :)

ogromna wiekszosc kobiet jest w stanie osiagnac orgazm lechtaczkowy. z orgazmem pochwowym juz tak nie jest wiec nie odbierajmy drogim paniom tej przyjemnosci orgazmu lechtaczkowego :)

Hammond 
Poczatkujacy

Wysłany: 10-11-07, 03:04   

moja należy chyba do tych nielicznych :roll:
obojętnie jak i ile bym sie starał to i tak nic z tego :sad:

Mała_czarna 
Poczatkujacy

Wysłany: 12-11-07, 13:07   

Hammond myślę, że powodem może być:

1) wstyd

2) zbytnie ukrwienie łechtaczki...jeżeli dziewczyna tak ma, to nawet najmniejsze muśnięcie językiem może sprawić ból

...

Innych opcji nie przewiduję :) i stawiam na tą pierwszą...po prostu wstydzi się dziewczę - myślę, że z czasem się przekona do tego typu pieszczot :grin:

kassandra666 
Poczatkujacy
kassandra666

Wysłany: 01-02-09, 16:11   

sekretet dobrej minietki polega na umiejetnym stopniowaniu dotyku intymnych czesci ciala partnera ijezykiem imozna zaczac od delikatnych musniec po intensywne ssanie llechtaczki skonczywczy to zalezy od polotu i finezij ikochanka :oops: im dluzej tym lepiej!!!!

Odpowiedz do tematu